Kancelaria Adwokata Marcina Gajewskiego istnieje od maja 2008 roku. Jest to nowoczesna kancelaria prawna świadczącą usługi w oparciu zarówno o model tradycyjnej kancelarii adwokackiej wykorzystującej etos pracy adwokata, jak i wszelkie nowoczesne środki wspomagające zarządzanie i komunikację. Obecnie Kancelaria Adwokata Marcina Gajewskiego jest liczącą się kancelarią adwokacką we Wrocławiu i na terenie Dolnego Śląska.

Wysoka jakość świadczonych przez Kancelarię usług w zakresie kompleksowego doradztwa prawnego jest odzwierciedleniem wysokich kwalifikacji zespołu prawników oraz podmiotów współpracujących z Kancelarią. Ponadto Kancelaria na stałe kooperuje z kancelariami adwokackimi w Polsce i stale rozwija się. Nawiązała współpracę z kancelariami prawnymi poza granicami Polski. Dzięki rozszerzeniu naszego zasięgu nasi Klienci mogą liczyć na doradztwo w kwestiach związanych z prawem polskim i prawem wspólnotowym.

Klientami Kancelarii są podmioty krajowe i zagraniczne prowadzące działalność w wielu obszarach, w szczególności energii odnawialnej, przemysłu drzewnego oraz dystrybucji towarów i usług.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi możliwościami.

 

Zobacz jak możemy pomóc Tobie lub Twojej firmie.